ایزدشهر به عطر شهدای غواص آکنده می شود

۱۳۹۴/۵/۱۵

در ایام شهادت حضرت امام جعفرصادق(ع)، سیزده شهر استان مازندران میزبان 30 شهید غواص و خط شکن خواهند بود.

مراسم استقبال از شهدای غواص و خط شکن مازندران در شهر ایزدشهر جمعه 94/5/16 ،

رویان ساعت 14 ، نور ساعت 14:30 ، ایزدشهر ساعت 16  

مسیرهای حرکت و استقبال شهدا از شرق تا غرب استان مشخص شده و شهدای غواص به مدت 5 روز در 6 محور از تاریخ 15 تا 19 مرداد مورد استقبال مردم مازندران قرار می گیرند.

پیکرهای شهدای غواص 14 مرداد از تهران تحویل گرفته و از 15 مرداد استقبال از این شهدا از رامسر شروع می‌شود و طی برنامه‌ریزی این شهدا از هفت محور تشییع می‌شوند.استقبال از 30 شهید غواص و خط‌ شکن مازندران صبح روز 15 مرداد در رامسر شیرود و تنکابن و عصر همان روز در نشتارود، عباس‌آباد و سلمانشهر برگزار می‌شود.

صبح روز 16 مرداد در چالوس و نوشهر و عصر همان روز در ایزدشهر و محمودآباد مراسم تشییع برگزار در صبح روز 17 مرداد مراسم استقبال در آمل و از ساعت 15 تا 18 این مراسم در بابل برگزار خواهد شد.صبح روز 18 مرداد هم در پل سفید و عصر همان روز در زیرآب و شیرگاه نیز مراسم استقبال برگزار خواهد شد.این مراسم صبح روز 19 در قائمشهر هم برپا خواهد شد.

در روز 20 مردادماه مراسم تشییع شهدا از میدان شهدا تا میدان ساعت از ساعت 8:30 برگزار خواهد شد و بقیه شهدای گمنام از تاریخ 21 مرداد تا 25 مرداد قبل از دهه کرامت در شهرهای بهشهر، نکا، میاندرود، شیرگاه، پل سفید، ساری، گنج افروزبابل، محمودآباد، ایزدشهر ، عباس آباد، فریدونکنار، چالوس و آمل تشییع و تدفین خواهند شد.

در ایزدشهر دو شهید گمنام غواص و خط شکن خاکسپاری خواهند شد که مکان تدفین دو شهید گمنام در ایزدشهر با حضور و همراهی امام جمعه ایزدشهر، جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، فرماندار  و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور مشخص شده است.

مراسم تشییع ،خاکسپاری و وداع با پیکر دو شهید غواص با عنایت و همت مردم ولایتمدار ایزدشهر، باشکوه هر چه بیشتر در کنار دریا برگزار خواهد شد. 

 

 

خبر تکمیلی :

آیا شهدای غواص گمنام در ایزدشهر دفن نمی شوند؟


تگ ها


شهدای ایزدشهر

هنوز نظری ثبت نشده, شما اولین نظر این مطلب را ثبت کنید