حمایت از حیوانات بی سرپرست توسط شهرداری ایزدشهر

۱۳۹۴/۹/۱۱

 مدتی بود منتظر زمان مناسب برای بررسی یکی دیگر از معضلات شهری ایزدشهر ؛ وجود سگ های ولگرد در معابر شعر بپردازیم ؛ که این خبر در سایت شهرداری باعث خرسندی ما شد .

در پی گزارشات ارسالی از سوی برخی شهروندان مبنی بر معدوم نمودن چند قلاده سگ بی سرپرست توسط افراد ناشناس، شهرداری ایزدشهر به فوریت جلسه کارگروه حمایت از این حیوانات را تشکیل داده و در اولین اقدام مکانی مناسب در انتهای گلستان دوم جهت اسکان و ساماندهی آنها در نظر گرفت از کلیه شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده اینگونه حیوانات بی سرپرست در سطح شهر مراتب را به شهرداری اعلام تا در جهت حفظ و نگهداری این حیوانات از سوی شهرداری اقدام گردد.


تگ ها


شهرداری ایزدشهر

7 نظر ثبت شده
ناشناس در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۴ :
سلام
ضمن تشکر از زحمات مسولین شهر....
آسفالت گلستان 2 تا انتهای خیابان برای این موضوع بوده.
جای تعجب است که برای حفظ جان سگهای ولگرد، خیابان فرعی آسفالت میکنند ولی خیابان های اصلی که منتهی به خود خیابان امام خمینی هست هنوز نه آسفالت داره نه پیاده رو درست شده.
خسته نباشید برادر...
ابراهیم ابراهیمی در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۶ :
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
آسفالت خیابان گلسار 2 به خاطر مردم و اهالی محترم اون خیابون بود...مردمی که در کنار ما اما به خاطر رنگ پوستشان تنها از ما دور و جدا زندگی میکنند...و گرنه سگهای ولگرد که اسمش روشه تو هر کوچه و خیابونی پیدا میشن....
به لطف خدا و همت شهردار کوشا و عزیزمون آسفالت کوچه های باقیمانده هم از سال جدید شروع میشه...
یا علی
ناشناس در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۷ :
آقای ابراهیمی جوان
با سلام
اصولا بودجه بندی شهرها بر اساس مطالعات زیرساخت، تراکم جمعیتی و سایر پارامترهای دیگر و با برنامه ریزی مدون شهری هزینه می شود نه صرفا به خاطر رنگ پوست افراد و هرنوع بازیهای تبلیغاتی و سیاسی دیگر...
هر شهروند حق استفاده از امکانات شهری را قطعا دارد چه رنگ پوستشان سفید باشد چه سیاه. منتهی مراتب ایجاد امکاناتی از جمله آب آشامیدنی مناسب، سیستم فاضلاب شهری، ایجاد حمام عمومی و بناهای ساختمانی مناسب و ... جهت رفاه حال این عزیزان در هر گوشه از شهر از واجبات و ضروری می باشد که نگاه ها و برنامه ها بایستی به این سمت سوق داده شود. ضمنا تا انجائیکه بنده اطلاع دارم آن منطقه که دغدغه اصلی شما عضو شورای محترم جوان به آن معطوف شده، خارج از حریم شده بوده که ایجاد چنین امکانات شهری در حیطه مسولیت بخشداری می باشد نه شهرداری. لطفا اگر اشتباه می کنم حتما با مطالعه این موضوع این نکته برام مشخص کنید.
این گونه عکس العمل شما از تعاریف و تمجید از شهردار و اهالی آن منطقه بوی تبلیغاتی دارد. بهتر است عملکرد بصورت کمی و با نگاهی دقیق تر به تغییرات ایجاد شده در شهر نسبت به سالهای گذشته و مقایسه این دوره مدیریت شهری با سالهای گذشته سنجیده شود. برای نمونه آسفالت کوچه های 2 متری بدون رعایت ضوابط شهرسازی و رعایت حریم و زیرساخت جزو فعالیتهای عملکردی محسوب نمی شود و گزارشات آن قابل ارائه نیست.
بازم ممنون از شورای جوان این شهر که به فکر مردم محرم هسنتد و امیدوارم مدیریت شهر را با رعایت اصول شهری و بدون هیچ گونه احساس و سایر بازیها انجام شود.
ابراهیم ابراهیمی در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۸ :
سلام مجدد خدمت دوستان عزیز و ناشناس بزرگوار..اون مناطق جزو حریم شهرداری و در طرح جامع مصوب جدید از مناطق شهری محسوب میشه و بخشداری حوزه اختیاراتش در خصوص روستاهاست که شهرستان نور دارای سه بخشداری مرکزی،چمستان و بلده میباشد که آخرین محدوده شون تا سیاهکلاست..اون مناطق جزو مناطق شهریه..اگه دقت بشه اون منطقه ساکنین چندانی از نظر جمعیتی نداره که ما بخوایم به فکر تبلیغات باشیم و همچنین آیا تعریف کردن بحق از شهردار وقت تاثیری در آینده انتخاباتی ما داره به نظرتون؟؟
من واقعیت و گفتم...ما دست به دست هم و کمک شما دوستان در آینده هر چه بیشتر این شهر تلاش میکنیم و آماده دریافت طرح ها و نظرات شما بزرگواران برای پیشرفت شهرمون میباشم چدن معتقد و مطمئنم که آینده ی شهرمون و خودمون رقم میزنیم منظور از خودمون همه ی مردم عزیزن..همانطور که تو قرآن هم به این موضوع اشاره شده...
از نظر و انتقاد شما دوست عزیز هم کمال تشکر و دارم...به امید روزهای زیباتر در ایزدشهر
ناشناس در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۸ :
سلام خدمت ابراهیمی جوان
ضمن تشکر از اطلاعات شما در خصوص تعیین حریم و محدوده شهر که به نظرم این موضوع حریم و محدوده شهر با هم تفاوت دارند که بعدا حضورا با هم بحث میکنیم. ضمنا اگر طرح جامع مصوب"جدید"!! اطلاع رسانی کنید ممنون میشوم.
منظور بنده از تراکم جمعیتی در خصوص اجرای هر طرحی بوده که گویا برداشت شما بازهم بخش تبلیغاتی به آن نسبت دادید در صورتیکه خواسته ها و نیازهای مبرم اون منطقه به شما اعلام کردم ولی شما فقط بخش تراکم جمعیتی دیدید.
در جملات زیبای شما باز جمله ""تعریف کردن"به حق" از شهردار"" اومده که گویا منظور بنده را متوجه نشدید. خدمتتان عرض کردم تعریف بر مبنای عملکرد و رضایت شهروندان نسبت به ایجاد رفاه و امکانات شهری است ضمنا اجرای سیاستهای کلان شهرداری چه از جنبه زمان حال و ایجاد بستر مناسب شهر برای فعالیتهای عمرانی، شهری و سرمایه گذاری برای آینده می باشد که این موضوع در نظر گرفته نشده است. ضمنا اینجانب خواستار عملکرد کمی و مقایسه ای دوره ای بوده که شما نسبت به این موضوع بازهم جبهه گرفته و به تعریف کردن از شهردار وقت بسنده کردید. شما و یا هر شهروندی دیگر تغییرات و رفاه شهروندی را حس نمی کنند چون سیاستها اجرایی و عملکرد ها در این دوره انجام نشده که این موضوع با یک جستجوی ساده در سایت شهرداری می توان به آن رسید. خواهشا یک نگاه اجمالی به سایت شهرداری بیاندازید ببیند ظرف یک ماه گذشته هیچ گونه تغییری نداشته و حتی ظرف شش ماه گذشته جزء چند مطلب تبلیغاتی هیچ موضوع عمرانی، شهرسازی، و ... قید نشده است....

امیدوارم برداشتم اشتباه باشد. به هر حال آقای ابراهیم جوان و خوش تیپ، انتقاد پذیر باش تا مدیری لایق و توانمند برای شهر باشی. سعی کن نگاه فردگرایی به نگاه جمع گرایی تبدیل کنی
بازم ممنون از اینکه جرات پاسخ دادن به این موضوعات دارید. موفق باشی
ایزدشهر من در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۸ :
سلام ناشناس عزیز؛
در خصوص این موارد می توانید به صورت حضوری در شورا با جناب آقای ابراهیمی صحبت کنید. انشاالله که انتقادات سازنده خواهد بود؛
ابراهیم ابراهیمی در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۸ :
دوست عزیز من مشتاق دیدار حضوری با شما میباشم..شماره تماسم و میزارم باهام تماس بگیرید اگه تونستید..ممنون میشم
09116851553