دوم اردیبهشت روز زمین و نظافت ساحل ایزدشهر

۱۳۹۳/۱/۲۷

به مناسب 22 آوریل (2 اردیبهشت) - روز جهانی زمین زمین تمامی سواحل مازندران به صورت همزمان نظافت و پاکسازی خواهد شد.

خبرگزاری مهر: مدیرکل محیط زیست مازندران با اشاره به شعار محوری اراده ملی برای زمین پاک گفت: همزمان با روز زمین پاک سواحل استان پاکسازی می شود.

روز جهاني زمين پاک هر ساله در 22 آوريل مصادف با 2 ارديبهشت در تمام دنيا برگزار و به همه مردم روي زمين يادآوري مي شود که نبايد سياره خود "زمين" را فراموش کنند و به فکر حفظ آن باشند.

اين روز به منظور ايجاد آگاهي جهاني و نيز سپاسگزاري از مواهب زمين و منابع و ذخاير طبيعي آن است که از سوي سازمان ملل متحد نيز هر سال طبق مراسم ويژه اي در سراسر جهان برگزار مي شود.

 
موسيقيدانان كوبه‌اي جهان، در روز زمين پاك با اجراي موسيقي اين روز را جشن مي‌گيرند و در قالب گروه‌هاي مختلف موسيقي در شهرها و كشورهاي خود قطعاتي را به افتخار اين روز به صحنه مي‌برند. حتي دسته‌اي از اين هنرمندان اعلام كرده‌اند كه سازهايشان را در خيابان‌ها و كوچه‌هاي شهرها كوك مي‌كنند و از تمامي مردم دعوت مي‌كنند تا در اين روز عهد كنند كه براي هميشه زمين را پاك نگاه دارند.

از این رو گروه "ایزدشهر پاک" طی فراخوانی از همه همشهریان عزیز ایزدشهری درخواست مینماید تا به این حرکت فرهنگی بپیوندند.

مکان : کوی ایزدشهر (گلسار 55)

تاریخ : عصر سه شنبه -  2 اردیبهشت  1393 ساعت 16:30

اطلاعات تکمیلی و ساعت دقیق از طریق همین صفحه منتشر خواهد شد, همچنین می توانید با ارسال پیامک خالی به 5000213033085  (در صورتی که قبلا ارسال نکرده اید) عضو سیستم پیامکی شوید تا از آخرین برنامه ها و زمانبندی ها آگاه شوید.


تگ ها


ایزدشهر پاک پاکسازی سواحل کوی ایزدشهر

3 نظر ثبت شده
محسن در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۸ :
من هم اگه تو نستم حتما میام!
پیامک هم فرساتدم
علی اکبر منصوری در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۸ :
منهم با کارمندانم تلاش میکنم بیام
ﺳﻴﺪﻛﻤﺎﻝ حسيني در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۱۳ :
ﺑﺎﺳﻠﺎﻡ ﻭﺧﺪﺍﻗﻮﺕ.ﻛﺎﺭﺑﺴﻴﺎﺭﻋﺎﻟﻲ ﻭﺑﺴﻨﺪﻳﺪﻩ ﺍﻱ ﺍﺳﺖ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ.ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺍﻃﻠﺎﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﻗﺒﻠﻲ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﻴﺎﻡ.ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﻴﺪﻳﺎﺣﻖ.