طرح ارتقای فرهنگ شهروندی در ایزدشهر کلید خورد

۱۳۹۳/۱۲/۸

پس از بررسی میزان مشارکت مردم ایزدشهر در زیبایی شهرشان و عدم آگاه بودن مردم به وظایف خودشان در قبال شهر، همچنین تاکید بر آموزش وظایف شهروندی و تشکیل کمیته های فرهنگی به منظور بالا بردن فرهنگ شهروندی ، مهندس حسن یحیی پور شهردار ایزدشهر از اجرای آموزشهای فرهنگ شهروندی در قالب کمیته ی فرهنگ شهروندی بزودی در این شهر خبر داد که تأکید آن بر تولید پیام ها و مهارتهای فرهنگ شهروندی خواهد بود.

شهردار ایزدشهر اجرای برنامه های فرهنگی و هنری آموزش کودکان و دانش آموزان تغییر چهره و زیباسازی شهری را از جمله برنامه های این کمیته دانست.

شهردار ایزدشهر ضمن بیان خبر فوق افزود : با هدف آموزش شهروندان آینده ساز این شهر و به کارگیری نیروهای بلقوه شهروندان، برنامه های کلانی را در کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری برنامه ریزی کردیم که انتخاب شهرداران مدرسه یکی از این برنامه هاست که در قالب طرح شهردار مدرسه در مجتمع های آموزشی این شهر اجرا می شود.

مهندس یحیی پور بکار گیری دانش آموزان مستعد و خلاق را در قالب شهردار مدرسه جهت افزایش انگیزه سایر دانش آموزان مهم دانست و افزود : با حمایت شورای اسلامی شهر ایزدشهر ان شاءالله به زودی شاهد اجرای چندین برنامه فرهنگی و آموزشی مهم در قالب کمیته فرهنگ شهروندی خواهیم بود . یحیی پور در پایان به این نکته اشاره داشت که طرح شهردار مدرسه از 10 اسفند ماه سال جاری در مدارس این شهر به اجرا در می آید.

 

 

موضوعات مرتبط :   مردم ایزدشهر چقدر به زیبایی چهره شهرشان اهمیت می دهند؟

 

 

 


تگ ها


بررسی مشکلات ایزدشهر شهرداری ایزدشهر مقالات

1 نظر ثبت شده
نگار لطفی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۸ :
ممنون از اقای شهردار که به شهروندان اهمییت میدهید