فرماندار نور :قطعا تغییر مدیران ادامه خواهد داشت

۱۳۹۴/۶/۲۴

فرماندار شهرستان نور در خصوص تغییر مدیران گفت:انتظار ما این است که همه از تغییرات حمایت کنند این تغییرات برای این است که توان دولت را در شهرستان بالا ببریم و برای مقابله با دیگران نیست و قطعا این تغییرات ادامه خواهد داشت و ما باید از این تغییرات حمایت کنیم.

جلسه یاران دولت تدبیر و امید شهرستان نور با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان نور ،سعید یزدانی معاون فرماندار و رضا نائیج نوری بخشدار مرکزی نور در محل فرمانداری برگزار شد.
در ابتدا ریحان عزتی یکی از اعضای تشکل حامیان دولت ضمن تشکر از فرماندار،موضوع جلسه را تحلیل مسائل سیاسی،بررسی عملکرد دولت در شهرستان نور و همچنین تحلیل و بررسی تغییر مدیران در سطح شهرستان بیان کرد.
هادی خنجری فرماندار شهرستان نور پس از شنیدن نظر اعضا پیرامون مسایل روز و موضوعات جلسه در خصوص مذاکرات هسته ای به جلسات تیم مذاکره کننده هسته ای در کمیسیون برجام اشاره کردند که با دلیل و منطق پاسخ می دهند و متاسفانه با مخالفینی روبروهستند که منطقی عمل نمی کنند البته کار تیم هسته ای قابل تقدیر است و اگر بتوانند پایان مذاکرات هسته ای را ثبت کنند همین بس است چون توانستند بیم جنگ را از ایران دور کنند.

فرماندار نورگفت:اقدامات خوب دولت تدبیر و امید به نام دیگران نوشته شده است در حالیکه این دولت علیرغم محدودیتهایی که داشت عملکرد مثبتی داشته و این تلاش ها بارقه ای از امید را در دل مردم ایجاد کرده است.

ایشان افزودند:اعتبارات شهرستان نور در سال جاری ۲۱ میلیارد بوده که ۵۳% آن محقق شده است که با توجه به مشکلات پیش رو،دولت نتوانست تمام اعتبارات را تخصیص دهد.
خنجری افزود:دولت در زمینه بهداشت و درمان قوی عمل کرده است،در زمینه کنترل تورم وزیر اقتصاد تورم ۴۰% را کنترل کرد و در زمینه رشد اقتصادی به ۳+ رسید.
خنجری از انجام مقدمات ساخت بیمارستان در شهرستان نور خبر داد و گفت:ان شاءالله به همت شیخ علی اکبر ناطق نوری شاهد کلنگ زنی بزرگترین بیمارستان استان در شهرستان نور خواهیم بود که بیمارستانی مجهز خواهد بود.
در حوزه راه با توجه به نزدیک بودن سفر کاروان دولت تدبیر و امید به مازندران،ما از وزیر راه و شهرسازی دعوت خواهیم کرد در مورد جاده نور چمستان آمل،کمربندی نور و ادامه آسفالت این مسیر به شهرستان نور تشریف بیاورند.
خنجری گفت:در هفته دولت ۲۰ مورد افتتاح با اعتبار ۳۶ میلیارد تومان داشتیم که تلاش زیادی شده اما برابر شایستگی های این مردم خوب شرمنده هستیم.


نماینده عالی دولت در شهرستان نور در خصوص تغییر مدیران گفت:انتظار ما این است که همه از تغییرات حمایت کنند این تغییرات برای این است که توان دولت را در شهرستان بالا ببریم و برای مقابله با دیگران نیست و قطعا این تغییرات ادامه خواهد داشت و ما باید از این تغییرات حمایت کنیم.
ایشان توانمندی و مستقل بودن را از خصوصیات برجسته یک مدیر دانست و در خصوص تغییر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نور گفت این تغییر لازم بود چون بسیاری از شاخص ها رعایت نشده بود.
خنجری در ادامه گفت:در دولت قبلی تغییرات زیادی انجام شد و در دولت قبل از آن هم تغییرات گسترده بود اما در این دولت حتی انتخاب بسیاری از وزرا سیاسی نیست و نگاه این دولت اعتدالی است یعنی افراط و تفریط ندارد.
خنجری در پایان با اشاره به اعتبارات تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰ نمایندگان گفت:این اعتبارات را به طور دقیق پیگیری و توزیع کردیم.


تگ ها


شهرستان نور یاران دولت تدبیر و امید هادی خنجری

هنوز نظری ثبت نشده, شما اولین نظر این مطلب را ثبت کنید