گزارش تصویری از سیل در غرب مازندران

۱۳۹۴/۴/۲۹

هادی خنجری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با بازدیدهای به عمل آمده هم اینک راه چهار روستای این بخش به علت خسارت های زیاد ناشی از سیل بسته است و تردد در بقیه راه های ارتباطی جریان دارد .

وی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مسوولان استانی بویژه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی برای بازگشایی راه های بسته شده بر اثر سیل ، اظهار کرد: متاسفانه سیل خسارت های زیادی به بخش های مختلف بویژه در حوزه راه وارد کرده است.

آمارهای موجود نشان می دهد که سیل حدود یکصد میلیارد ریال به راه های روستایی اصلی و فرعی بخش بلده نور خسارت وارد کرده است.

فرماندار نور گفت: اکنون از طول حدود 55 کیلومتر جاده اصلی دوآب به بلده سیل در 11 نقطه این مسیر ارتباطی خسارت سنگینی وارد کرده به نحوی که سبب شکستگی سطح جاده و آب بردگی بخش عمده ای از آن شده است.

خنجری افزود : با توجه به این که برق بیشتر روستاهای این بخش از شهرستان آمل تامین می شود بنا بر این برای وصل دوباره برق بیشتر روستاهای سیلزده بلده سعی می شود تا راه دسترسی برخی از روستاهای از جمله کلیک ، سراسب ، اوزکلا و حتر را بازگشایی کنیم که تاکنون بخش عمده ای از این راه های بازگشایی شده است.

وی اظهارداشت : هم اینک حدود 70 درصد از اهالی روستاهای بخش بلده از آب آشامیدنی سالم ، تلفن و سایر امکانات لازم برخوردار بوده و دراین زمینه مشکل خاصی ندارند.

 

سیل در مازندران/ ۲۵ مصدوم در واژگونی اتوبوس در جاده هراز

سخنگوی اورژانس مازندران نیز از مصدوم شدن 25 نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور هراز خبر داد.

"ذکریا اشکپور" افزود: یک دستگاه اتوبوس در منطقه دابودشت آمل در مسیر بابل به آمل در ساعت 5 صبح امروز یکشنبه واژگون شد و 25 مصدوم بر جای گذاشت.

وی گفت: برای این ماموریت 5 دستگاه آمبولانس اورژانس از 115 فرستاده شد و همه مصدومین به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند و خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت و هیچ مصدومی با وضعیت وخیم گزارش نشده است.

 


تگ ها


سیل هادی خنجری

1 نظر ثبت شده
سولیاوعسل در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲ :
باسلام..پس کمیته وستادبحران کجاست؟دراین موقع بایدخودی نشان بدن.نکنه اوناهم توتعطیلاتن.واقعاجای تاسف داره که مسولین فقط شعارمیدن ومیگن ماستادبحران داریم واماده باشیم.معلوم شدومافهمیدیم ستادبحران یعنی چی..واقعاواقعا..اگه الان یه کشوردیگه بودمسولینش استعفامیدادن..ولی ماچی........؟