اطلاعیه شماره 2 ایزدشهر من

۱۳۹۴/۷/۲۲

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز؛

همانطور که مطلع هستید بخش ارتباط با شورای شهر ایزدشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و امکان پرسش سوال دیگر وجود نخواهد داشت؛ لذا انتظار پاسخ به سوالات پرسیده شده در بخش دیوار و نظرات سایت نداشته باشید.

مورد بعد در خصوص سیاست کاری سایت است؛ گاها از طریق نظرات یا شبکه های اجتماعی و حتی گاها حضوری شاهد انتقادات زیادی در خصوص محتوای سایت هستیم.
بار ها گفتیم و باز هم تاکید می کنیم؛

وب سایت ایزدشهر من هیچ گونه وابستگی به هیچ نهاد و سازمانی ندارد و به صورت کاملا مستقل اداره می شود.

هدف ما ایجاد یک رسانه در خصوص مسائل مربوط به شهر ایزدشهر می باشد و هیچ گونه جهت گیری شخصی نداریم که از یک شخص یا نهادی بخواهیم حمایت کنیم ؛ در جریان این اطلاع رسانی ها گاها نام های حقیقی یا حقوقی به کار برده می شود و برخی ها به اشتباه آن را جهت گیری می دانند و آن را حمایت از افراد می دانند!

ما برای راه اندازی چنین رسانه ای برای شما شهروند گرامی زمان و هزینه صرف می کنیم بدون کوچترین چشم داشتی پس انتظار داریم که در این مسیر همراه ما باشید،

همچنین علاقه مندان می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری ما ؛ مقالات؛اخبار و دیگر محتوای مربوط به ایزدشهر را برای ما ارسال نمایند تا با نام خودشان در سایت منتشر شود.

 ما منتظر شنیدن هر گونه نظر و انتقاد سازنده شما در نظرات همین پست هستیم؛

موفق و سرزنده باشید.

 

 


تگ ها


اطلاعیه

3 نظر ثبت شده
سولیاوعسل در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ :
باسلام.خداقوت.میشه بپرسم چراارتباط باشوراکه فرمودین بسته شده؟
ایزدشهر من در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۴ :
در بخش دیوار نیز یکی از دوستان پرسیده بودند که به اینصورت جواب دادیم:
هدف ما کم کردن فاصله ها و ارتباط سریع تر با شورای شهر و در حقیقت نزدیکتر کردن شورا به مردم بود تا از مشکلات و مسائل مردم بیشتر آگاه شوند؛هنوز هم علاقه مندیم؛ اما در حقیقت ما از نظر قانونی چنین اجازه ای نداریم؛ در حال حاضر این بخش جز بردن ما به لبه تیغ هیچ فایده ای ندارد؛ ما هم سعی می کنیم همیشه از حاشیه دور باشیم؛ اتفاقات و دلایل زیادی باعث این تصمیمات شد که گفتن آنها در سایت "صلاح" نیست.
سولیاوعسل در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۵ :
براوووووو.افرین به این جواب