نخستین جشنواره ملی« نور، پایتخت ساحلی ایران »

۱۳۹۴/۶/۷

نخستین جشنواره ملی«نور، پایتخت ساحلی ایران» شب گذشته با حضور مهمانانی از استان م کشور و با مجری گری حسینیان مجری شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران و جمعیتی قریب به 15 هزار نفر، در ساحل زیبای شهر نور برگزار شد.

جشن نور پایتخت ساحلی ایران

اگر چه بارش باران و  وضعیت آب و هوایی سبب تاخیر در انجام برخی امور و آمادگی‌ها شد، اما به محض قطع بارش به رغم برپایی دیگر مراسم جشن و نیز جشن‌های عروسی آخر هفته که معمولا پر تعداد و پر جمعیت است ، جمعیت فراوانی برای حضور در نخستین جشنواره«نور، پایتخت ساحلی ایران» آمدند، و دست اندرگاران برپایی جشنواره را ذوق زده کردند، زیرا باورشان نبود به رغم بدی هوا و بارش باران در فضای باز ساحل چنین جمعیتی حاضر شوند وو همین امر مسئولیت دست اندرکاران به ویژه شورا و شهرداری را بیشتر کرد.

شهردار نور با اشاره به اینکه جشنواره «نور؛ پایتخت ساحلی ایران» در روزهای پنج و شش شهریورماه امسال در ساحل شهرستان نور برگزار می‌شود، بیان کرد: معرفی ظرفیت‌های شهر، برگزاری مسابقات ورزشی به‌ ویژه کشتی لوچوی ساحلی، جشنواره بادبادک‎ها، مسابقه آشپزی سنتی، نقاشی نور، طبیعت و گردشگری، شعر، جشنواره مجسمه شنی، بازی‌های بومی و محلی و جشن برداشت شالی از برنامه‌های این جشنواره است.

 

جشن نور پایتخت ساحلی ایران

جشن نور پایتخت ساحلی ایران

این مسئولان باید برای کاری سخت دشوار تر آماده باشند و خود را مهیای برپایی جشن‌ها و خدمات شایسته تر و با کیفیت‌تر نمایند.

 

 

 


تگ ها


پایتخت ساحلی ایران جشنواره شهرستان نور

2 نظر ثبت شده
حامد در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۸ :
سلام ، واقعا عالی بود باید به شهردار و شوراهای شهرستان نور خسته نباشید گفت تو همه زمینهای شهری ، ای کاش مسئولین ایزدشهر هم یکم به فکر شهر باشن .
زینب در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۹ :
سلام
امروز تو تلگرام این متن کپی می شد که من کاملا مخالف آن هستم
(جشنواره پایتخت ساحلی نور یا جشنواره تبلیغاتی شهردار و شورای شهر نور!!!
آقای سجادی شهردار محترم نور
سلام خدمت شما و سپاس از زحمات جنابعالی و شورای شهر نور
تا قبل از اینکه این جشنواره تبلیغاتی را برای خودتان راه بیاندازید از شما تعریف و تمجید می شد که شهرداری هستید که برخلاف شهرداران گذشته حداقل پیگیر آسفالت کوچه ها و خیابانها هستید!!!
ولی افسوس که با این جشنواره ای که راه انداختید ...
آقای سجادی چند سوال از جنابعالی و عزیزان شورای شهرمان دارم؟!
آیا بودجه این جشن از شهرداری تامین شد؟
شما چرا ؟؟؟!!! بودجه ای که باید برای عمران و آبادی شهر هزینه شود را صرف تبلیغات برای خود کردید؟
محوریت این جشنواره چه بود؟ کدام مزیت شهر نور مطرح شد!
من جمعه شب در جشن حاضر شدم متاسفانه جز تبلیغات شما و شورای شهر چیزی ندیدم و متاسف شدم!

مردم به شما صادقانه اعتماد کردند و شما چه ریاکارانه پاسخ دادید!!!
در پوستر تبلیغاتی جشنواره خوانندگان ملی را مطرح کردید که صد افسوس که مردم شریف شهر نور و جوانانی که به خاطر شرکت در کنسرت آنها زیر باران حاضر شدند را لایق ندیدند!!!
و شاید هم شهرداری فقط از نام آنها استفاده کرد تا مردم هرچه بیشتر حاضر شوند تا بهتر بتواند برای خود تبلیغ کند!!!
برگزاری جشنهای اینچنینی بسیار عالی است ولی نباید از اعتماد مردم سوء استفاده شود و بجای اینکه برنامه هایی که در پوسترها مطرح کردید در حاشیه باشد و تبلیغات شما عزیزان کل محوریت برنامه!
ای کاش بجای این همه هزینه از خوانندگان و هنرمندان استانمان دعوت میکردید!
آقای سجادی صرف اینکه شما میگویید نور پایتخت ساحلی ایران است این مهم حاصل نمیشود مگر با زحمت و تلاش جنابعالی و شورای شهر و نماینده ما در مجلس که بتوانید بودجه های عمرانی بگیرید و مانند شهرهای دیگر استان مانند ساری ، بابل و آمل که هر روز شهرشان زیباتر و بهتر میشود نور هم وارد مسیر پیشرفت و ترقی شود.
از شما بزرگواران خواهشمندم که به جای اینکه بودجه های این شهر را صرف تبلیغات خود کنید مثل این جشنواره و پوسترهایی که در گوشه و کنار شهر نصب میکنید بیشتر با کارهای عمرانی که به سود مردم این شهر است و باعث رشد شهر میشود سعی کنید در خاطره ها باقی بمانید و مردم شما را بهترین ببینند نه اینکه شما این را به مردم شهر بقبولانید!!!
به امید روزی که مردم عزیز نور که لایق بهترینها هستند بهترین نمایندگان از این شهر در پستهای اجرایی قرار گیرند تا این شهر زیبا واقعا پایتخت ساحلی ایران شود.

مسلمانان مرا وقتی دلی بود
که با وی گفتمی، گر مشکلی بود
بگردابی چو می افتاد از غم
به تدبیرش امید ساحلی بود

کپی اجباری برای همشهریای نوری تا برسه به دست آقایون شورای شهر و شهردار تا دیگه مارو علاف نکنند!!!!)

=============================
بنظر من مراسم پنج شنبه مراسم کاملی بود همه مهمونایی که اعلام کردند حضور داشتند
شهر نور با تمام مفاخرش و تاریخش معرفی شد
آداب و.رسومش معرفی شد
پروژه های اجراشده شهرداری معرفی شد
و کسی اسلا احساس علافی نداشت و همه راضی بودن
و رضایت مردم رو میتونید برید تو اینستاگرام فستیوال نور ببینید
جمعه شب به علت بارون شدید خیلی از برنامه ها خلاصه شد
اینکه بعضیا با شخص شهردار مخالفن دلیل نمی شه این مطلب کپی اجباری داشته باشه


در آخر به شهردار محترم نور اعضای شورای نور تمام دست اندرکاران جشن ، مهمانان عزیزی که از تهران تضریف آوردن و تمامی مردم مهربان و با غیرتی که از نور و ایزدشهر و محمودآباد و اطراف آمدن و با شور و هیجان خودشون به جشن ملی شدن پایتخت ساحلی شور و نشاط دادن تشکر می کنم