علی اسماعیلی نماینده بعدی منتخب مردم نور و محمود آباد شد

۱۳۹۴/۱۲/۱۰

هادی خنجری در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات شهرستان نور اظهار داشت: در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد از مجموع ۱۴۸ هزار و ۳۴۱ نفر واجدین شرایط, تعداد ۱۴۰ هزار و ۱۹۱ نفر معادل ۹۴ درصد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

وی افزود: در نتیجه آراء، علی اسماعیلی با اخذ تعداد ۳۶ هزار و ۸۹۱ رای به عنوان نفر اول در این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

علی اسماعیلی، متولد ۱۳۴۰ در روستای ییلاقی دینکوه ساکن روستای ورازده علیا از بخش چمستان, کارمند بازنشسته دولت بوده است.

وی دارای مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد، کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی، دانشجو دکتری در رشته مدیریت استراتژیک(دفاع)، استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر است.

::گروه ایزدشهر من::  حمایت خود را از نماینده محبوب و مردمی آقای اسماعیلی اعلام می کند و همچنین از ایشان خواستاریم تا با جدیت و پشتکار، همگام با دولت در جهت آبادانی و پیشرفت کشور و منطقه قدم بردارند.


تگ ها


علی اسماعیلی

5 نظر ثبت شده
سولیاوعسل در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ :
باسلام.تبریک به انتخاب جناب اسماعیلی.باشدکه به وعده هاعمل کندومشکل محل وجوانان محلم حل بشه...جناب اسماعیلی کاری کن که بماندنه اینکه بمانی.سالم باشی
شهروند در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ :
ضمن تبریک به آقای دکتر اسماعیلی که با شعار 4 سال هوای تازه، شور و حال زیادی به مردم منطقه بخشیده و امیدواریم در تحقق وعده ها تلاش مضاعف داشته باشند.
جای تعجب است که شهرداری ایزدشهر با نصب بنر و تبلیغات در سطح شهر با عکس شهردار و فیاضی در زمان قبل از شروع انتخابات، به یکباره تغییر سیاست دادند تا اینکه هنوز تاییدیه دکتر نیومده تو سایت شهرداری تبریک گفتن. عجب سیاستی؟؟؟؟
مسعود در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ :
سلام دوست عزیز؛
کدام تغییر سیاست؟
جناب آقای فیاضی نماینده محترم فعلی است و نصب بنر که البته از سوی خود ایشان بوده برای تبریک به شهرداری ایزدشهر بابت ارتقا درجه؛ دلیل بر گرایشات سیاسی نیست؛
ایشان نماینده مردم هستند! و درک این موضوع سخت نیست.

جناب آقای علی اسماعیلی هم طبق اعلام رسمی فرماندار در 8 اسفند نماینده بعدی این حوزه خواهد بود.
سولیاوعسل در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ :
باسلام.اگه ممکنه جناب اسماعیلی روبیشترمعرفی بفرمایید..ممنون
مسعود در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ :
در متن توضیحاتی ارائه شده؛
می توانید به وب سایت شخصی ایشان مراجعه کنید
http://aliesmaeili.com/