همایش یاران دولت تدبیر و امید در غرب مازندران برگزار شد

۱۳۹۴/۴/۱۴

همایش یاران دولت تدبیر و امید در غرب مازندران با حضور دبیرکل حزب مردم سالاری و دیگر مسئولین در رستوران پارک جنگلی شهرستان نور برگزار شد.

این همایش که در روز گذشته(شنبه ۱۳ تیرماه) با حضور دکتر مصطفی کواکبیان نماینده ادوار مجلس و دبیرکل حزب مردم سالاری،علی قومی دبير كل حزب مردم سالاري مازندران،هادی خنجری فرماندار شهرستان نور،سعید یزدانی معاون فرماندار،دکتر علی اسماعیلی،افشین اعلا شاعر نام آور و عضو شورای شهر تهران،مهندس تورج نائیج پور رئیس سازمان نظام مهندسی استان مازندران،حق الله كثيري معاون فرماندار تنكابن،مهندس رضانائیج نوری بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین شهرستانی و استانی بود.

همچنین برخی ار مسئولین شهر ایزدشهر از جمله شهردار محترم جناب آقای مهندس حسن یحیی پور ؛ آقای باقر دریایی ریاست محترم شورای اسلامی ایزدشهر، ابراهیم ابراهیمی نائب رئیس شورا اسلامی ایزدشهر نیز حضور داشتند.

در ابتدای مراسم افشین اعلا ضمن تشکر از حاضرین جلسه گفت:همه ما باید به دور از مسایل مختلف و در این شرایط دست به دست هم دهیم تا بتوانیم موجبات پیشرفت ایران اسلامی را فراهم کنیم و رهنمودهای مقام معظم رهبری همیشه چراغ راه مسئولین بوده و هست.

وی همچنین افزود که گذشت زمان ثابت خواهد کرد که بهترین دوستان نظام و رهبری  اصطلاح طلبان غیور و مومنی بودند که در همه شرایط در این نظام باقی ماندند.

آقای افشین اعلا همچنین شعری با دستمایه طنز در پایان سخنان خود خطاب به جناح های مختلف خواندند:

ای انقلابیون وطن آشتی کنید

دیگر بس است حرف و سخن آشتی کنید

تا کی جدال و بحث و نزاع و یکی به دو

ما خسته ایم ؛ بهر وطن آشتی کنید

گر ظلم دیده اید و اگر ظلم کرده اید

در هر دو حال مشترکا آشتی کنید

با اخم  و تَخم و کینه و طعن و کنایه نه

با شفقت و خُلق "حسن" آشتی کنید

وقتی که من گذشتم از حق خویشتن

حتما شما سرید ز بنده؛ آشتی کنید

ملت گذشت کرد؛ شما نیز بگذرید

از این مجادلات کهن ؛ آشتی کنید

از ما چه ماند آخر دنیا جز 2 متر قبر و سه چهار متر کفن؟ آشتی کنید

با پول نفت پر شده بازار این دیار از بنجل دیار پکن؛ آشتی کنید

این  نسل خسته است ز شرط و شروطتان

جای شروط و چانه زدن آشتی کنید

زندان و بند راه به جایی نمی برد

جایی شبیه دشت و دمن آشتی کنید

با دختران و پسرانی که گشته اند افسرده هم ز روح و ز تن آشتی کنید

باور کنید ما خفه داریم می شویم از این شعار های خفن؛ آشتی کنید

مقصد یکیست گر کپه هایتان از هم جداست ؛ تا منحرف نگشته ترن آشتی کنید

گر اکبر و محمد و محمود گمره اند

این بار را به جان حسن آشتی کنید

در ادمه جلسه هادی خنجری فرماندار شهرستان نور به روی سن رفتند و ضمن تشکر از دکتر کواکبیان به خاطر پذیرش دعوت از حضور پرشور مردم نیز در این همایش تشکر و قدردانی کردند.

 دبیر کل حزب مردم سالاری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک گفت:همه ما باید پشتیبان تیم مذاکره کننده هسته ای باشیم و امیدواریم که توافق نهایی در چند روز اینده امضا شود.
دکتر مصطفی کواکبیان در ادامه گفت:البته ما نمی گوییم تمام مشکلات با امضای توافق حل می شود اما مشکلات فراوانی که در ۸سال دولت قبل بوجود آمد باید حل شود و توافق هسته ای می تواند مقداری از این مشکلات را از پیش روی ملت بزرگ ایران بردارد.البته ما قبلا هم مذاکرده می کردیم! متنها مذاکره می کردیم که کی و کجا دوباره بنشینیم مذاکره کنیم!

وی همچنین اشاره کرد :

واقعا من خجالت می کشم که این بحث را مطرح کنم که در مجلس شورا اسلامی طرح سه فوریتی ارائه کرند با جعل امضا و با این محتوا که آقایان مذاکره کننده زود  برگردید به کشور و مذاکرات را ترک کنید! (با خنده).واقعا با سربازان نبرد دیپلماتیک به اینصورت باید برخورد کرد؟

اما مقام معظم رهبری به نحوی حمایت کردند از مذاکرات که حتی وزارت خارجه نیز انتظار این حد حمایت را نداشت.
مردم باید توجه کنند که انسان های افراطی این چنینی باید از مجلس بیرون کرد! مجلس نیاز به یک خانه تکانی جدی دارد؛ که البته تنها و تنها با اتحاد و انسجام نیرو های دلسوز و طرفدار منافع ملی ؛ اطلاح طلب؛ اعتدال گرا و آنهایی که واقعا می خواهند دل برای مردم بسوزانند و به فکر این مردم باشند.
حالا آنهایی که واقعا فکر می کنند خیلی انقلابی تر از آقای ظریف و عراقچی و این دوستان هستند ؛ خدایی باید فکر کنند که چه جوابی دارند؟...

زمانی که دلار در دولت قبل به 4000 تومان رسید ؛آنها ماندند که چه بگویند! گفتند "جمشید بسم الله" باعث شده! بعد فکر کردند که این هم نمی شود؛یعنی اقتصاد به گونه ای شده که یک نفر بتواند آن را بهم بزند ؛ گفتند نه تا حدودی تحریم ها هم اثر داشته! همان ها که گفتند تحریم ها اثر ندارد ولی خوب دیر متوجه شدند.

وی همچنین اشاره کرد : نمی گوییم در دولت فعلی همه چیز خوب است و رکود و تورم نیست اما در دولت قبل گاهی اوقات قیمت ها لحظه ای بالا می رفت؛ توجه کنید اگر ما در مسیر قبلی بودیم حالا جدا از صحنه بین المللی که جای بحث دارد حداقل در اقتصاد نیز شرایط خیلی بدتر بود.
در ادامه ایشان خاطره ای از دوران نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی بیان کردند و گفتند:

ما بارها در جلسات و کمیسیون های مختلف به دوستان دولتی می گفتیم مدیریت کشور در خطر است و تورم و رکود روزانه و بعضا ساعتی بیشتر می شود اما این بزرگواران اعتقاد داشتند که ما باید مدیریت جهانی کنیم و جهان را اداره کنیم غافل از اینکه در مملکت چه خبر است.

 

 

 

 

 


تگ ها


یاران دولت تدبیر و امید

هنوز نظری ثبت نشده, شما اولین نظر این مطلب را ثبت کنید