پاسداشت چهل سال خدمت صادقانه وکیل دادگستری ،آقای اباصلت بینایی

۱۳۹۴/۱۱/۱۹

پاسداشت چهل سال خدمت صادقانه وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای اباصلت بینایی در مراسم بازنشستگی ایشان در تاریخ 18 بهمن 94 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

اباصلت بینایی

 

آقای اباصلت بینایی در سال 1329 در ساروج محله ایزدشهر متولد شد.

جهت آشنایی بیشتر با زندگینامه ایشان اینجا کلیک کنید

ایشان از تاریخ 1356/11/10 هم زمان در تهران و نور قبول وکالت می نمود.

اولین پرونده وکالتی ایشان طرح دعوی علیه شاهپور غلامرضا پهلوی به خاطر غصب زمین های کشاورزی اهالی ایزده بود که نهایتا دعوی به سال 1357 و انقلاب کشیده شده و زمین های باقی مانده را طی توافق با مهندس ترقی (نماینده و وکیل شاهپور ) و مرحوم عباسعلی ناطق نوری بین مردم ساروج محله ایزده تقسیم کرد.

مشاور حقوقی سازمان صنایع ملی ایران در سال 1362 تا 1373 و دو بار شرکت در دادگاه بین المللی لاهه هلند که به دعوی ایران و آمریکا مربوط میشد در سال 1372 و 1373 و همکاری حقوقی با بیش از 50 شرکت خصوصی و دولتی و بانک ها فقط بخشی از رزومه کاری ایشان است.

ایشان بعد از 40 سال خدمت صادقانه در طی مراسمی در دانشگاه تربیت مدرس ضمن تقدیر و پاسداشت از زحمات ایشان بازنشسته شدند.

ایشان بدون شک از مشاهیر و چهره های ماندگار ایزدشهر هستند.

 


تگ ها


اباصلت بینایی

2 نظر ثبت شده
شهروند در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ :
ایزدشهر به داشتن نگینی درخشان مثل آقای بینایی می درخشد. مایه افتخار و سرافرازی ماست. متخصصین و کارشناسان مجربی که در خارج از شهر ایزدشهر فعالیت می کنند زیادنند. حیف ......
soliya.asal در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ :
باسلام.تجلیل وپاسدشت بسیارعالیه ولی ظاهرا این سایت فامیلیه .....ادامه نظر حذف شد
--------
ایزدشهر من:
سلام آقای حسینی عزیز؛
همانطور که قبلا گفتیم هر گونه محتوای خلاف عرف و قوانین جاری جامعه که منجر به توهین و تخریب افراد شود نمایش داده نخواهد شد.
شما اگر کمی وقت بابت خواندن مطلب بالا می کردید متوجه می شدید که جناب آقای بینایی یکی از چهره های برجسته هستند و انتشار این خبر هیچ ارتباطی به مسائلی که ذکر کردید ندارد.
ظاهرا مشکل شما دارای جنبه های شخصی است که ارتباطی به این سایت ندارد.
همانطور که ذکر کردید احتمالا ایزدشهر دارای افراد برجسته دیگری هم هست که چنین رزومه بزرگ و برجسته ای داشته باشند؛ خوشحال می شویم از طریق بخش ارسال مطلب برای ما افراد به همراه توضیحات و فعالیت های آنان را بفرستید تا ما در سایت منتشر کنیم.